هم اکنون با ما تماس بگیرید: 65263355 021

گوشی تک تحت شبکه یالینک مدل W59R

مدل: W59R
برند محصول: Yealink
3,630,000تومان

مقاومت در برابر شوک، گردوغبار و آب


Yealink W59R دارای رتبه معتبر Ingress Protection 67 (IP67) است که می‌توان در محیط‌های کاری با شرایط سخت به آن اعتماد کامل کرد. این گوشی نه‌تنها در برابر گردوغبار و پاشش آب مقاومت می‌کند، بلکه سطح سخت لاستیکی آن از افتادن، لغزش و خراشیدن گوشی محافظت می‌کند. بنابراین، W59R می‌تواند از سقوط تا 2.5 متر، غوطه‌وری در آب تا عمق 1 متر به مدت حداکثر 30 دقیقه و همچنین تمام ورودی‌های گردوغبار محافظت کند.

عملکرد هشدار


مجموعه‌ای از عملکرد هشدار کامل، ازجمله
push-button alarm،no-movement alarm، man-down alarm و running alarm، باهدف به حداقل رساندن خطرات ایمنی برای این گوشی تعبیه‌شده است. سرپرست می‌تواند انواع مختلف زنگ را برای اعضای مختلف تنظیم کند. تماس اضطراری به‌محض بروز شرایط اضطراری به‌طور خودکار ارسال می‌شود.

 

 ارتباط آزادانه همراه


این گوشی دکت کاملاً با سیستم چند سلولی
Yealink W80 سازگار است، W59R به کاربران اجازه می‌دهد تا رومینگ یکپارچه در اختیار داشته باشند. اگر نگه‌داشتن گوشی در دست در کارخانه یا انبار خوشایند نیست، می‌توانید با استفاده از هدست بلوتوث و گیره کمربند دست خود را آزاد کنید. در همین حال، زنگ لرزشی مانع از دست رفتن تماس در مکان‌های پر سروصدا می‌شود. به‌طور خلاصه ، W59R تمایل دارد تا در تحقق ارتباطات واقعی همراه سهم عمده‌ای داشته باشد.

 

فناوری DECT


فناوری
Yealink DECT مبتنی بر CAT-iq2.0 است که بر روی کیفیت صدای صوتی VoIP (پهن باند) و همچنین کاربردهای انتقال داده با نرخ بیت پایین متمرکز است. اما با دستگاه‌های DECT دیگر (ایستگاه پایه ، گوشی و غیره) سازگار نیست.

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×