هم اکنون با ما تماس بگیرید: 65263355 021

ریپیتر دکت یالینک مدلRT30

مدل: RT30
برند محصول: Yealink
3,050,000تومان

ریپیتر RT30 Yealink DECT، مطابق با استاندارد ارتباطات بی‌سیم دیجیتال (DECT) طراحی‌شده است. نصب این ریپیتر آسان است و می‌تواند برای گسترش پوشش رادیویی DECT از ایستگاه پایه Yealink W60B به‌طور قابل‌توجهی در همه جهات مستقر شود. آنتن دکت یالینک مدل W60B، از اتصال به RT30 پشتیبانی می‌کند. از شاخص‌های LED برای تشخیص وضعیت‌های مختلف DECT استفاده می‌شود. نکته جالب دیگر، طراحی زیبا و نصب آسان آن است که معمولاً مناسب برای استفاده در محیط‌های تجاری مدرن است.

 

برای دستیابی به عملکرد بهینه برای تکرارکننده ، یافتن مکان مناسب قرارگیری بسیار مهم است. ریپیتر RT30 باید در محدوده سیگنال خوب‌روی آنتن دکت W60B نصب شود. در هنگام قرارگیری تکرارکننده، از موانعی که می‌تواند در انتقال سیگنال رادیویی تداخل داشته باشد، مانند ساختار ضخیم دیواری و فلزی، خودداری کنید. تکرارکننده را از وسایل برقی دیگر، مانند اجاق‌های مایکروویو، تجهیزات وای فای و رایانه‌ها دور قرار دهید. حداقل فاصله 10 متر را بین چندین تکرار حفظ کنید تا از همپوشانی جلوگیری شود.

چینش ریپیترها :

روش آبشاری : در این نوع قرارگیری شما می‌توانید حداکثر دو ریپیتر را با پایه رجیستر کنید تا آنتن دهی پایه را به‌صورت طولی افزایش دهید

روش ستاره‌ای : در این نوع قرارگیری ریپیتر ها مانند شکل ستاره اطراف پایه قرار می‌گیرند که در این طرح می‌توان تا 6 رپیتر را با پایه رجیستر کرد.

مشخصات، قیمت و خرید ریپیتر تحت شبکه یالینک مدل RT30

دارای :

پشتیبانی از کلیه دکتهای CAT-iq 2.0

پشتیبانی از بیسهای W60B/W52

قابلیت نصب تا 6 ریپتر روی یک بیس

قابلیت اتصال به‌صورت ستاره‌ای

قابلیت نصب تا 2 عدد به‌صورت افقی Cascade

پشتیبانی از صدای HD

قابلیت نصب سریع و آسان

قابلیت نصب روی دیوار

آنتن دهی در فضای بسته حداکثر به شعاع 50 متر در یک طبقه (البته بستگی به محیط هم دارد)

آنتن دهی در فضای باز حداکثر به شعاع 300 متر در یک طبقه (البته بستگی به محیط هم دارد)

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×