هم اکنون با ما تماس بگیرید: 65263355 021

کنسول تحت شبکه یالینک مدلEXP43

مدل: EXP43
برند محصول: Yealink
0تومان

ماژول نمایشگر رنگی Yealink EXP43 برای تلفن‌هایIP Yealink T43U / T46U / T48U ، به‌منظور گسترش قابلیت‌های کاربردی تلفن SIP به سطحی کاملاً جدید طراحی‌شده است. این کنسول از یک LCD بزرگ با صفحه‌نمایش رنگی 4.3 اینچی بهره می‌برد و یک تجربه بصری واضح را به شما می‌دهد. علاوه بر این، یک رابط کاربری ساده و قابلیت کنترل پیشرفته تماس را در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، سه صفحه برای 20 دکمه موجود بر روی صفحه‌نمایش تا 60 ویژگی مختلف قابل‌برنامه‌ریزی است. قابلیت‌های تلفن‌های IP Yealink T43U / T46U / T48U توسط EXP43 افزایش خواهد یافت، می‌توانید کلیدهای چندمنظوره ارائه‌شده را به‌صورت BLF ، شماره‌گیری سریع، فوروارد تماس، انتقال تماس، پارک تماس، پیکاپ مکالمه و ... تنظیم کنید. ماژول گسترش Yealink EXP43 Color یک‌راه حل ایدئال برای مسئول پذیرش، دستیاران اداری و کارمندان مراکز تماس است و به شما این امکان را می‌دهد تا مخاطبین را کنترل کرده و حجم زیادی از تماس را به‌آسانی کنترل کنید.

طراحی کاربرپسند

ماژول توسعه Yealink EXP43 با طراحی کاربرد پسند و یک صفحه‌نمایش رنگی 4.3 اینچی تولیدشده است تا یک تجربه بصری تازه و یک تجربه عملیاتی آسان را برای شما به ارمغان بیاورد. طراحی جدید پایه آن شمارا قادر می‌سازد بین دو زاویه قرار گیری به راحتی و حتی بدون جدا کردن پایه، آن را تنظیم کنید. برای اطمینان بیشتر در انتقال داده و سرعت بیشتر در تجدید اطلاعات، یک کابل USB برای اتصال ماژول توسعه EXP43 به تلفن های IP Yealink T43U / T46U / T48U انتخاب شده است. علاوه بر این، پس از برقراری ارتباط بین ماژول توسعه و تلفنIP ، از پورت USB باقیمانده در پشت EXP43 نیز می توان برای تحقق عملکردهای طولانی تلفن استفاده کرد، به عنوان مثال ، ضبط تماس از طریق درایو فلشUSB و...

 

تجسم بصری

یک صفحه نمایش 4.3 اینچی رنگی 272x480 پیکسلی تجربه بصری شما را بسیار غنی می کند. نمادهای رنگی برای کلیدهای DSS، ویژگی تصویر زمینه و محافظ صفحه نمایش، همه اینها یک تجربه عملیاتی جدید را به شما ارائه می دهند و همچنین به شما امکان می دهد EXP43 را به سبک خود تنظیم کنید. علاوه بر این، از 3 دکمه کنترل مستقل آن با چراغ روشنایی برای تغییر سریع صفحه به صفحه مربوطه استفاده می شود.

 

قابلیت گسترش

تلفن های IP Yealink T43U / T46U / T48U می توانند به سه ماژول گسترش رنگی EXP43 مجهز شوند که حداکثر 180 دکمه را اضافه می کند. سه صفحه از 20 دکمه قابل انعطاف با LED دو رنگ بر روی صفحه نمایش می تواند برای 60 ویژگی مختلف مانند شماره گیری سریع، BLF / BLA ، ترنسفر، انتقال و ... برنامه ریزی شود. بنابراین به شما کمک می کند تا به طور موثر حجم بالای ارتباطات را مدیریت کنید، بدون زحمت تماس ها را رصد کنید و بهره وری شخصی را بالا ببرید.


 

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×